Новограц

Майкл Новограц: «Цінність колекційних токенів перебільшена»

Генеральний директор Galaxy Digital Майкл Новограц вважає, що вартість невзаємозамінних токенів невиправдано висока і порекомендував інвесторам продати їх, «поки не пізно».

За даними видання Business Insider, Майкл Новограц (Michael Novogratz) заявив про це у виступі на віртуальній конференції Token2049. При цьому він не заперечує успіх колекційних токенів. Згідно з недавніми даними DappRadar, в III кварталі 2021 року обсяг продажів NFT виріс до $ 10.7 млрд. Ця цифра у вісім разів перевищує показник за аналогічний період минулого року.

Однак Новограц впевнений, що, попри черговий «бум» NFT, цей ринок не зможе рости вічно. Він вважає, що колекційні токени продаються за неймовірно високими цінами, тому зараз для їх власників настав найкращий час для фіксації прибутку. Мільярдер назвав інвестиції в біткоін і ефір більш доцільними.

«Нещодавно я зустрічався з одним, який купив NFT із зображенням панків. Я намагався переконати його продати кілька токенів, але він назвав мене божевільним », – сказав Новограц.

У серпні платіжна система Visa теж купила NFT CryptoPunks, щоб поповнити свою колекцію творів мистецтва, пов’язаних з комерцією. Крім того, минулого місяця консалтингова компанія Moonrock Capital придбала в мережі Solana NFT за рекордну суму в $ 1.1 млн.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.