Майк Новограц

Майк Новограц розповів про свої заощадження в криптовалюті

Генеральний директор Galaxy Digital Майк Новограц заявив, що до 85% його капіталу зберігається в криптовалюті. Про це мільярдер розповів в інтерв’ю New York Magazine Intelligencer.

Бізнесмен багатів з кожним новим забігом крипторинку. Приблизно на 30% капітали мільярдера зросли в результаті першого зльоту біткоіна у 2017 році.

Поступово Новограц конвертував свої кошти в цифрові активи. Таким чином, в біткоіні та інших віртуальних монетах обсяг капіталу досяг 85%.

Нещодавно Bloomberg повідомляв, що стан гендиректора Galaxy Digital перевищує $ 6,25 млрд. Якщо повірити самому мільярдерові, то в криптовалюті він зберігає близько $ 5,3 млрд.

Майк Новограц представляє табір так званих “біткоін-биків”. Цей бізнесмен відомий тим, що він ще влітку минулого року спрогнозував зліт BTC до $ 20 000 до зими. Тепер мільярдер стверджує, що зростання вартості криптовалюти продовжиться.

Найважливішими в історії ринку виявилися останні п’ять місяців, сказав мільярдер. У 2021 році в криптосферу стали заходити інституційні інвестори.

Якщо така тенденція збережеться, то дуже скоро ми побачимо, як капіталізація криптовалютного ринку оновить максимум.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *