Майк Новограц

Майк Новограц: Четвертий квартал буде успішним для біткоіна

Біткоін (BTC) сьогодні на деяких торгових майданчиках злітав в ціні вище $ 56 000. Однак увечері в п’ятницю трейдери заспокоїлися, і на ринок повернулася корекція. Провідна цифрова валюта просіла до $ 54 389.

Подешевшав і найбільший альткоін ефір (ETH). Зараз ця монета торгується на рівні $ 3600..

На думку гендиректора Galaxy Digital Майка Новограца, четвертий квартал буде успішним як для біткоіна, так і для ефіру. Перша криптовалюта злетить в ціні до $ 80 000. Причому мільярдер не виключає і такого сценарію, при якому BTC зможе впритул наблизитися до $ 100 000.

Свій прогноз Новограц висловив в ефірі телеканалу CNBC. Він також зазначив, що останній квартал 2021 року результативним і для ефіру. Ця криптовалюта зможе досягти $ 5000.

Капіталовкладення в цифрові активи ростуть. На відміну від Китаю США відмовилися йти шляхом репресій проти учасників крипторинку. Саме цей фактор сприяв поверненню позитивних настроїв в стан інвесторів.

Бізнесмен в черговий раз вказав на більший інтерес інституціоналів до криптосфери. Ми спостерігаємо приплив грошей в блокчейн-індустрію, і такий тренд збережеться, прогнозує Новограц.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *