Новини XRP

Майк Новограц: Армії XRP можна сказати, що завгодно

Під час свого останнього інтерв’ю генеральний директор Galaxy Digital Майк Новограц порівняв армію XRP з рухом за пошук правди щодо подій, які відбулися 11 вересня:

За минулі роки армія XRP створила спільноту людей, які дійсно хочуть в це вірити … Ви можете сказати їм все, що завгодно. Це схоже на теорію змови щодо подій 11 вересня. У криптоіндустрії таких небагато. Іноді вони просто ігнорують правду.

Мільярдер додав, що це співтовариство нагадує йому прихильників колишнього президента Дональда Трампа, які продовжують заперечувати легітимність виборів 2020 року, а також англійських футбольних фанатів.

Останні пару місяців спільнота XRP вела війну з використанням хештігов проти колишнього голови SEC Джея Клейтона і колишніх високопоставлених чиновників SEC, які подали позов проти Ripple. Учасники спільноти постійно зайняті поширенням безпідставних теорій змови про передбачуваний конфлікт інтересів.

Топ-менеджер стверджує, що йому ніколи не подобався XRP, оскільки більшість токенів належать компанії:

Мені ніколи не подобався токен XRP, тому що є одна група, якій він належить. Не кажучи вже про те, що SEC дихає в спину генеральному директору, засновнику і компанії.

Примітно, що після того, як Новограц поставив під сумнів ралі XRP, фанати токена почали атакувати його у Твіттері, закликаючи мільярдера продати свою частку в Ripple.

Новограц визнає, що це була «хвороблива операція для нього». Він заявляє, що компанія повинна коштувати $ 60 млрд, виходячи з кількості XRP, яка у неї є, але насправді Ripple оцінюється близько $ 3 млрд.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *