19 Березня 2023 в 22:28
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Майк Альфред: Майнінгові компанії є одними з найменш ризикових для інвестицій

Біткоін
Share this page to Telegram

Великий інвестор поділився своїми поглядами на компанії, що займаються здобиччю першої криптовалюти. У разі сучасного ринку є привабливим об’єктом вкладення.

Майк Альфред (Mike Alfred) вважає, що майнінгові компанії мають, у зв’язку зі зростанням ціни біткоїна, «операційне плече». У той час як багато інших інвесторів можуть порахувати подібні вкладення дуже ризиковими, він, навпаки, упевнений: такі інвестиції є одними з безризикових на ринку.

Альфред уточнює: немає певних правил визначення цінності. Найчастіше потрібно враховувати безліч чинників, зокрема ціну. На його думку, у 2021 році багато майнінгових компаній було переоцінено, тоді як зараз, у 2023 році, деякі з них недооцінені, враховуючи циклічність ринку.

Альфред вважає, що сьогодні саме час вкладатися у високоякісних операторів інфраструктури, особливо тих, які торгуються набагато нижче внутрішньої вартості:

“Багато консервативних інвесторів готові задовольнятися малим, отримуючи невеликий прибуток замість того, щоб шукати виняткові активи з підстроюванням під ризик”.

Майкл Альфред радить інвесторам купувати якісні компанії, якщо їм здається, що їхній прибуток недостатній. Експерт пропонує подивитись на прибуток у 2025 році, коли економічний цикл завершиться повністю. Альфред вважає, що найкращі майнери біткоїна – ті, хто має навичку розвитку інфраструктури, хто керує різними аспектами процесу майнінгу, такими як отримання енергії, будівництво центрів обробки даних, створення комп’ютерних потужностей для мережі Біткоїна. Простота бізнес-моделі у поєднанні з операційним левериджем від зростання цін BTC робить такі фірми цікавою інвестиційною можливістю.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар