FTX

Майбутній NFT-маркетплейс FTX відмовить в лістингу токенам з роялті

З огляду на запуску на блокчейні Solana NFT-маркеплейса криптобіржа FTX оголосила про свою спрямованість на прозорі проєкти, які не передбачають виплату роялті.

Ми будемо уникати будь-якого зв’язку колекції / проєкту з розподілом роялті власникам NFT, – йдеться у відповіді на актуальні питання.

Роялті є відносно новою концепцією, особливо стосовно NFT. Вони дозволяють зробити часткове повернення коштів за продані на торгових майданчиках токени первинного власника. Ідея цього інструменту полягає в тому, щоб стимулювати покупців зберігати NFT протягом довгого часу, відмовляючись від продажу.

Насправді така позиція торгових майданчиків пов’язана з особливостями законодавства США.

Ми додамо NFT-проєкти, які платять роялті художникам / творцям, але ми виключаємо лістинг проєктів, які нараховують роялті від продажу колекції власникам NFT.

Токен, який гарантує вам процентний дохід від продажів, схожий на цінні папери, – сказав президент FTX.US Бретт Харрісон.

NFT-платформа на базі Ethereum Opensea має аналогічні проблеми. Минулого тижня з цих міркувань була зупинена покупка і продаж NFT-колекції Turtle Dao, яка передбачала нагороди в токенах власникам NFT.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *