30 Травня 2023 в 20:07
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Люксовий бренд Prada анонсував квіткову колекцію NFT Timecapsule

Prada
Share this page to Telegram

Італійський модний будинок одягу та аксесуарів Prada анонсував 42-ю NFT-колекцію Timecapsule, яка має вийти 1 червня на майданчику OpenSea.

В анонсі майбутнього заходу модного будинку йдеться про те, що в колекції будуть представлені літні сорочки з унікальним квітковим синім та білим орнаментом – з архівів Prada.

Організатори події повідомляють, що кожному придбаному NFT додаватиметься відповідний оригінальний виріб Prada. Крім цього, власникам токенів стане доступний закритий канал спільноти Prada Crypted NFT в Discord, а також деякі привілеї на кшталт запрошень на ексклюзивні заходи.

«Колекціонери та фанати моди зможуть отримати доступ до ексклюзивних NFT 1 червня з 15:00 за центральноєвропейським часом до 15:00 2 червня. У випуску бере участь 50 NFT, тому колекціонерам слід поквапитися», – йдеться в анонсі Prada.

Адміністрація модного будинку нагадала, що покупці фізичних предметів колекції Prada Timecapsule, які стали їх власниками до запуску колекцій NFT у червні 2022 року, можуть заднім числом запросити відповідні колекційні токени.

Раніше засновник Microsoft Білл Гейтс (Bill Gates) заявив, що він не бачить сенсу в криптоінвестиціях, особливо в невзаємозамінні токени (NFT), оскільки ті засновані на теорії великого дурня.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар