4 Грудня 2021 в 10:17
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Луї Навельє: «Біткоїн може впасти до $10 000»

Біткоін
Share this page to Telegram

Відомий інвестор та економіст Луї Навельє вважає, що на фондовому ринку надувся значний міхур, що може призвести до сильної корекції ризикованих активів. Біткоїн може впасти до $10 000.

Луї Навельє (Louis Nallier) нагадав, що під час аналогічної корекції ризикованих активів, що трапилася у лютому та березні 2020 року, курс біткоїну значно знизився.

Цього разу ситуація може бути ще гіршою і біткоїн може втратити до 80% капіталізації. Цьому можуть сприяти дії Федерального резерву США, який намагається боротися зі значним зростанням інфляції.

«Я б сказав, що падіння нижче за $46 000 (200-денна ковзна середня) буде ведмежим сигналом. Щоб завершити фігуру “подвійна вершина”, біткоїн повинен впасти до $28 500, а таке зниження може вказувати на падіння нижче $10 000. Це зниження на 80% і біткоїн вже неодноразово демонстрував подібну поведінку», – заявив інвестор.

Справді, біткоїн неодноразово падав на 80%. Востаннє таке падіння спостерігалося наприкінці 2017 року, а потім перша криптовалюта довго перебувала у фазі акумулювання.

Раніше CEO deVere Group Найджел Грін (Nigel Green) говорив, що біткоїн потрібно купувати саме під час корекції. Грін вважає, що вже за рік курс першої криптовалюти зросте вдвічі.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар