Litecoin

Litecoin встановив шестимісячний максимум і додав за добу 21%

Litecoin консолідувався з травня цього року, з липня ціна почала повільно зростати. Однак за останні два дні LTC здійснив серйозний прорив, додавши за 24 години трохи більше ніж 21%. Крім того, LTC встановив 6-місячний максимум.

Litecoin пробив опір на $236 і перетворив його на підтримку. Наступний серйозний опір може бути виміряний на рівні $370, що дуже далеко від поточної ціни та безумовно вимагатиме стійкого бичачого імпульсу.

Litecoin

Обсяг торгів досить високий – $4,2 млрд, проте важливо пам’ятати про виснаження бугаїв і про те, що поточна волатильність може призвести до короткострокової корекції.

Індекс відносної сили RSI перетнув на денному таймфреймі 70 пунктів, що вказує на сильний бичачий імпульс. На тижневому таймфреймі LTC має багато можливостей для зростання та встановлення нового історичного максимуму.

Сходження/розбіжність ковзних середніх MACD на денному таймфреймі надзвичайно бичачий. Ціна, ймовірно, продовжить висхідний тренд до відкату від високих рівнів опору. Щотижневий MACD може залишатися бичачим, незважаючи на будь-які корекції, що показують, що LTC ще далеко до вершини.

Litecoin

Цікаво, чи зможуть бики зберегти імпульс до підйому до $370, хоча зараз все вказує на такі можливості.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.