10 Липня 2021 в 20:28
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Легенда баскетболу Шакіл О’Ніл побоюється інвестувати в криптовалюти

Криптовалюти
Share this page to Telegram

49-річний член Залу слави НБА й бізнесмен висловив свою недовіру децентралізованої фінансовій сфері. В інтерв’ю Front Office Sports Шак заявив, що він інвестує тільки в те, у що твердо вірить і любить підтримувати фінансову стабільність, обходячи проєкти, які «здаються занадто хорошими, щоб бути правдою».

«Я завжди зустрічаю ці компанії, які говорять:« Гей, ми дамо вам 900 000 доларів в криптовалюті, щоб ви відправили твіт ». Тому я повинен сказати: «Добре, якщо ви збираєтеся дати мені криптовалюти на мільйон доларів, тоді навіщо я вам потрібен?» – сказав О’Ніл. «Одного разу пара моїх друзів потрапила в пастку подібного шахрайства», – додав він.

Шак, не ображаючи жодну групу, намагався навшпиньки уникати будь різкої критики крипторинку. Замість цього він зробив наголос на тому, щоб забезпечити комфортне життя своєї сім’ї, на відміну від більшості відставних гравців, які залишилися ні з чим через характер своєї роботи.

О’Ніл вже одного разу занурив пальці ніг в холодну воду і не хоче потрапляти в ситуацію, про яку він міг би знову шкодувати. У 2019 Шак поділився історією свого нерозумного вкладення коштів в інтерв’ю. Він говорив про неназвану паперову компанію, яка заявляла про хитрі угоди, які в кінцевому підсумку виявилися шахрайством і гіршим вкладенням О’Ніла.

«Хлопець, власник цієї паперової компанії, сказав, що у нього були всі ці угоди у всіх школах і з урядом. … Виявилося, що це афера », – сказав О’Ніл CNBC.

«Коли я вперше прийшов в [бізнес-індустрію], я втратив багато грошей через схеми швидкого збагачення … з 19 до 26 років, будь-хто міг прийти до мене в офіс, розповісти мені про угоду, і я погоджувався відразу. Не було ніякої аналітики, ніяких досліджень, ніякої належної обачності », – додав О’Ніл.

Проте, Шак сприйняв фінансовий крах як урок і почав інвестувати в законні організації та проєкти. Сьогодні загальний стан О’Ніла становить 400 мільйонів доларів, і він не хоче знову ризикувати жодним пенні, будь то паперова компанія або цифрові гроші.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар