SHIBA

Lamborghini за SHIBA у Лас-Вегасі

Vegas Auto Gallery, дилерський центр преміальних автомобілів у Лас-Вегасі, додав Shiba Inu у свій список доступних варіантів оплати криптовалютою, оголосила компанія у суботу.

Запущений ветеранами галузі Ніком Доссою та Едом Габеном ще у 2018 році, він може похвалитися вражаючим парком автомобілів високого класу. У демонстраційному залі дилерського центру представлений широкий спектр брендів, включаючи Lamborghini, Aston Martin, Rolls-Royce та Bentley.

У грудні минулого року Досса повідомив, що покупки біткоїнів склали до 5% від загального виторгу дилерського центру.

Транзакції з криптовалютою автоматично конвертуються в долари через провідний процесор крипто-платежів BitPay, тому Vegas Auto Gallery не стикається з будь-якими ризиками, пов’язаними з високою цінністю волатильності.

SHIBA, який спочатку був гостро сприйнятий спільнотою як копія Dogecoin, останнім часом набирає значної популярності у трейдерів, але все це відбувається виключно через необґрунтований галас і гучні заяви відомих у криптосфері осіб.

Як повідомляється, великий роздрібний продавець електроніки Newegg натякнув на можливе додавання монети meme як спосіб оплати у п’ятницю.

Раніше цього тижня бос AMC Адам Арон оголосив, що BitPay погодилася прийняти SHIBA. Найбільший у світі кінотеатр вже додав Dogecoin і може додати SHIB до свого асортименту доступних криптовалют через два місяці.

Криптовалюта на основі Ethereum також набирає обертів серед дрібних торговців. Бістро в Парижі потрапив до заголовків газет після того, як наприкінці жовтня дозволив оплачувати замовлення в криптовалюті SHIBA.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.