Laguna Games

Laguna Games залучила $ 5 млн на розробку гри Crypto Unicorns

Laguna Games успішно залучила $ 5 млн стартового капіталу для розробки своєї гри Crypto Unicorns. Інвестиційний раунд очолили компанії Bitkraft Ventures і Delphi Digital.

Crypto Unicorns планує представити себе гравцям і ринку, випустивши 10 000 NFT-карт Unicorn Egg.

Ці «яйця» надійдуть в попередній продаж з 15 листопада і будуть єдиними у своєму роді. У грі ці єдинороги будуть мати різний зовнішній вигляд і будуть використовуватися для безлічі мініігор.

Згідно з офіційним документом Laguna Games, отримані кошти будуть витрачені на створення ігрової бібліотеки, що розширить екосистему для її гравців.

Використання декількох типів ігор поступово збільшує корисність активів NFT, – йдеться в повідомленні.

Наприклад, дійсно хороший перегоновий єдиноріг необов’язково буде кращим лицарським єдинорогом або бойовим. Ми уявляємо собі постійно розширюється всесвіт ігрових циклів, пов’язаних з вихідним циклом фермерства.

Генеральний директор Laguna Games, яка може похвалитися восьмирічним досвідом розробки ігор, Арон Байершмітт сповнений оптимізму щодо запуску гри, заснованої на економіці «грай заради заробітку»:

Ми раді відійти від екстрактного характеру F2P і перейти до розвитку економіки, що належить спільноті, за допомогою руху, яке ми позначили як «грай і заробляй».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.