Litecoin

Кити збільшили запаси Litecoin (LTC) на 5%

Дані аналітичної компанії Santiment показують, що криптовалютні кити з кінця 2021 року по середину січня 2022 року активно накопичували Litecoin (LTC). За даними дослідників, разом великі власники (власники від 10 тис. до 1 млн монет) збільшили свої запаси на 5%.

Накопичення LTC відбувалося протягом 15 тижнів – найтриваліший період з 2017 року. Кити почали скуповувати альткоїн під час зниження його вартості до 0,003 до Bitcoin (BTC), що стало історичним мінімумом для лайткоїна. Великі інвестори повірили у потенціал монети, тому вирішили поповнити запаси, скориставшись періодом низьких цін.

Litecoin часто використовується як тестова мережа для біткоїна. У 2021 LTC часто залучали в Segregated Witness (реалізоване оновлення протоколу, покликане вирішити проблему пластичності транзакцій блокчейну Bitcoin). SegWit відокремлює цифровий підпис, який становить 65% простору у платежах, щоб збільшити обмеження на розмір блоку.

Прихильники лайткоїну прогнозують зростання його вартості після запуску децентралізованого протоколу MimbleWimble, робота над яким ведеться з 2019 року. Нещодавно креативний директор Litecoin Foundation Роббі Коулман заявив, що проводиться остаточний аналіз коду, щоб забезпечити додаткову конфіденційність для LTC.

Крім того, Асоціація національних банків США запустила послугу зберігання криптовалюти, призначену для інвестиційних менеджерів, яка включає лайткоїн.

О 10:37 15 січня Litecoin коштував 149,06 дол.. Це на 7,24% вище, ніж напередодні. Торговий обсяг за 24 години становив $1,34 млрд (+34,46% за добу). Ринкова капіталізація віртуального активу – $10,35 млрд (26 місце у рейтингу Crypto.ru).

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.