Біткоін

«Кити» володіють майже половиною всіх випущених біткоінів

За даними аналітичної компанії Santiment, за останні тижні «кити» наростили запаси на 90 000 BTC. Тепер на адресах, що зберігають від 100 до 10 000 BTC, знаходиться 48.7% здобутих біткоінів.
На поточний момент на адресах «китів» зберігається 9.11 млн BTC. За поточним курсом це $ 366 млрд. При цьому накопичення йдуть не тільки на адреси, на яких зберігається понад 1 000 біткоінів, але і на гаманцях меншого калібру.

Судячи з цією статистикою, «кити» продовжують вірити в біткоін і закуповуються першою криптовалютою на зниженнях курсу. Втім, багато хто з китів – це біржі та інші сервіси, що зберігають криптоактиви клієнтів.

Що ж стосується «китів» ефіріума, то там спостерігається зниження частки великих власників. Найбільший обсяг ETH на адреси власників великих сум був зафіксований в середині травня, але з того часу кількість монет на таких адресах потроху знижується.

Цікаво й те, що майнери знизили продажі біткоіна до найменшого рівня за останні п’ять місяців. За останній тиждень вони продали біткоіни тільки на $ 1.725 млн. Тижневий індекс продажу біткоіна майнерами знизився до 0.88 – це найнижчий показник за 8 місяців.

Нагадаємо, що на вихідних курс першої криптовалюти повернувся вище $ 39 000. Аналітики сподіваються на продовження зростання BTC, однак на поточний момент біткоін продовжує залишатися нижче $ 40 000, не показуючи здатності до продовження зростання.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.