Біткоін

«Кити» переводять біткоіни на біржі

Великі інвестори біткоіна переводять свої активи на криптобіржі, повідомив гендиректор аналітичної компанії CryptoQuant Кі Ян Джу. За його словами, найближчим часом це може призвести до підвищеної волатильності криптовалюти.

Біткоін

«Якщо ви довгостроковий інвестор в біткоінах, то не хвилюйтеся. Ваш портфель такий же, як і в інституційних інвесторів з США. Але якщо ви торгуєте деривативами, будьте обережні найближчим часом. «Кити» переводять біткоіни на біржі », – написав Кі Ян Джу.

6 травня аналітик повідомляв, що біткоін готовий до нового цінового ривка, оскільки відтік цифрової монети з криптобірж посилився. Проте 13 травня вартість першої криптовалюти різко впала на 17%, до 11-тижневого мінімуму в $ 46 тис. Це сталося на тлі заяви глави Tesla Ілон Маска, що автовиробник тимчасово відмовляється від продажу своєї продукції за біткоіни через неекологічні способи їх видобутку.

Станом на 14 травня 17:55, біткоін торгується на Binance на рівні в $ 50,7 тис. Упродовж минулої доби перша криптовалюти подорожчала на 0,4%. Її ринкова капіталізація залишається нижче $ 1 трлн, на позначці в $ 948 млрд, за даними CoinGecko.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *