криптовалюти

Китайський режим почав відстежувати користувачів криптовалют по IP-адресах

Китайська влада не збирається зупинятися в справі репресій проти криптоіндустрії. Остання новина – відстеження IP-адрес громадян, щоб перевірити, добувають вони криптовалюти чи ні.

Згідно з останнім документом, отриманого китайським крипто-журналістом Коліном Ву, в документі Shanghai Telecom вказана IP-адреса разом з типом криптовалюти, що видобувається цією адресою.

криптовалюти

Відповідно до останнього набору керівних принципів боротьби з криптовалютами, Центральний банк Китаю визнав всі криптовалютні транзакції незаконними, а також доручив владі вжити заходів для боротьби з невеликими та середніми операціями з видобутку криптовалют, які багато запускають зі своїх будинків. Попри те, що придушення крипто-майнінгу в травні цього року змусило більшість великих майнінгових ферм переїхати, багато дрібних і середніх майнінгових установок все ще експлуатувалися. Однак зараз навіть це стає неможливим.

Сувора позиція Китаю щодо криптовалют не нова, але останні заходи, вжиті владою, вказують на те, що вони планують повністю викорінити використання криптовалют.

На цей час використання криптовалют в Китаї заборонено, проте це не є караним злочином відповідно до чинного законодавства. Таким чином, більшість криптотрейдерів просто попереджені, проте це їх не зупинило, і вони завжди знаходили спосіб обійти заборону. Це причина, по якій зараз китайська судова система працює над формулюванням нових законів по криптовалютному ринку, щоб покарати діяльність, пов’язану з криптовалютами, будь то майнінг криптовалют або торгівля.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *