21 Серпня 2021 в 19:57
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Китайський округ Інцзян поставив майнерам Bitcoin ультиматум

Біткоін
Share this page to Telegram

Народний уряд округу Інцзян, що входить до складу провінції Юньнань, виніс постанову про закриття на своїй території всіх шахт з видобутку Bitcoin, що використовують електроенергію гідростанцій. З огляду на, що це основне джерело електроенергії в області, документ означає повну заборону майнінгу.

Видобуток криптовалюти повинен бути зупинена в окрузі Інцзян з 24-го серпня на добровільній основі, після цієї дати почнуться рейди по виявленню майнерів за допомогою аналітики підприємств Міністерства енергетики.

Виявлені точки майнінгу піддадуться демонтажу обладнання, а будівлі дата-центрів будуть зруйновані. Інцзян першою в Китаї приймає подібні заходи, до цього моменту влада дала китайським майнерам можливість поступового закриття бізнесу.

Китай відмовився від майнінгу на квітневому засіданні Держради, де було прямо заявлено про необхідність позбавлення від видобутку криптовалют на території КНР. На місцях влада підійшла до цього питання виважено, спочатку визначивши, які вивільняються енергетичні потужності та кому їх розподілити.

Сусідня з Юньнань провінція Сичуань, де також переважає гідроенергетичне вироблення, дозволила залишитися майнерам до сезону дощів. Основні заборони ввели провінції з вугільними електростанціями, які в будь-якому випадку доведеться зупинити по екологічних програмах.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар