Курс Ethereum

Курс Ethereum вперше в історії перевищив $ 4 000. Сезон альткоінів набирає силу

Сьогодні, 10 травня, головний альткоін Ethereum оновив історичний максимум за межами психологічно важливого рівня $ 4 тис. Друга за значущістю криптовалюта вперше подолала $ 3 тис. рівно тиждень тому.

За даними провідної криптовалютної біржі Binance, максимум ціни Ethereum склав $ 4 168. На момент публікації ціна активу відповідала $ 1 111. Таким чином ETH / USD зріс з початку року на 468%.

ETH/USD
ETH/USD

Каталізатором зростання криптовалютного ринку служить ослаблення долара США, пов’язаного виходом в п’ятницю розчарованого звіту по ринку праці в країні. Кількість нових робочих місць поза сільським господарством у квітні знизилося на 65% в порівнянні з попереднім місяцем і склало 266 тис. замість очікуваних 978 тис. Рівень безробіття в США у квітні також виявився гіршим за очікуваний, збільшившись з 6 до 6,1% працездатного населення (прогноз припускав скорочення до 5,8%).

DXY
DXY

Продовжує знижуватися і домінування біткоіна (BTC), яке впало нижче 45%. Це вказує на поступове переміщення ліквідності до альткоіну.

Домінування біткоіна
Домінування біткоіна

Таким чином, зараз склалися ідеальні умови для сезону альткоінів, тобто для кратного зростання криптовалюти щодо біткоіна. Як повідомляв минулого тижня Hash Telegraph, альткоіни мають потенціал вирости більш ніж у 200 разів у порівнянні з піком 2017 року, що стосовно поточних значень цін передбачає 100-кратне зростання.

На момент публікації сумарна ринкова капіталізація альткоінів становила $ 1,325 трлн, а загальна капіталізація криптовалютного ринку відповідала $ 2,405 трлн.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *