Курс Ethereum

Курс Ethereum вперше наблизився до позначки в $ 3 тис.

Вартість найбільшого за капіталізацією альткоіна оновила історичний максимум в неділю вранці. Водночас біткоін продовжує торгуватися значно нижче пікових значень.
Вранці 2 травня Ethereum на криптобіржі Binance оновив історичний максимум вартості на позначці в $ 2,95 тис. На 10:45 по Києву ціна альткоіна становить $ 2,90 тис., за минулу добу вона зросла на 2%. За квітень криптовалюта подорожчала на 45%. Її ринкова капіталізація перевищує $ 335 млрд, за даними CoinGecko.

Найчастіше ціна альткоінів повторює динаміку котирувань біткоіна. Однак ця тенденція порушилася минулого місяця, що призвело до різкого зниження частки першої криптовалюти на ринку до трирічного мінімуму в 46%. У той час, як курс Ethereum оновив історичний максимум, біткоін торгувався значно нижче пікових позначок. Зараз ціна активу становить $ 56,5 тис., тоді, як 14 квітня вона досягала рекордних $ 64,8 тис.

Раніше в американському банку JPMorgan назвали три причини, за якими Ethereum перевершує біткоін. Аналітики компанії вказали на більш стабільну ліквідність альткоіна, меншу залежність від ринку деривативів, а також вищу швидкість транзакцій.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *