Dogecoin

Курс Dogecoin впав до мінімуму з середини квітня

До найнижчого рівня за останні чотири місяці впала ціна криптовалюти Dogecoin (DOGE). Її курс в п’ятницю, 16 липня, ослаб до $ 0,18 – це мінімальне значення з 15 квітня.

Зараз альткоін розташовується на восьмій сходинці рейтингу найбільших цифрових валют за версією CoinMarketCap. Його капіталізація за добу скоротилася на 6% до $ 22,41 млрд.

Відзначимо, що навесні Dogecoin злітав до історичного максимуму. Підтримку криптовалюті надали такі відомі люди, як гендиректор Tesla Ілон Маск, рок-музикант Джиммі Сіммонс і репер Snoop Dogg.

Привабливість “собачої монети” підірвав один з її творців Джексон Палмер. У Твіттері він розмістив серію постів з критикою криптовалютної технології. На його думку, у виграші залишаються тільки ті люди, які першими зайшли на ринок і почали заманювати на нього недосвідчених інвесторів.

Крім цього, розробник DOGE вважає, що цифрові валюти використовуються в різних шахрайських схемах і при ухиленні від сплати податків.

З позицією Палмера не погодився гендиректор Coinbase Браян Армстронг. Він заявив, що криптовалюта – це інноваційний інструмент, за допомогою якого люди можуть знизити свою залежність від традиційних інститутів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.