Новини Dogecoin

Курс Dogecoin опустився до 9-місячного мінімуму

Курс Dogecoin спустився до 9-місячного мінімуму. Популярний мемкоін продовжує своє поступове зниження і досягає чергового мінімуму тепер уже за останні 9 місяців з моменту фіксації ATH у травні минулого року. Від історичного максимуму актив зараз відокремлює майже 82% вартості.

Останнім часом сукупна капіталізація крипторинку знизилася більш ніж 10%. Як показують дані CoinGecko, на сьогодні вона становить трохи більше ніж $1,7 трлн.

Популярний мемкоін DOGE за останню добу втратить 14,6% вартості й зараз торгується по $0,131384, що на 82,2% нижче, ніж ATH $0,731578, який актив зафіксував 9 місяців тому. Сьогодні криптовалюта знаходиться на найнижчій точці з того часу. Тижневе падіння Dogecoin становить 28,4%, що зменшує річний приріст до 15-10%.

Dogecoin продемонстрував суттєве піднесення на початку минулого року. Стартуючи в січні 2021-го з позначки $0,01, у лютому він уже торгувався по $0,07, а у квітні досяг позначки $0,4. Тоді користувачі спостерігали справжнє безумство мемкоінов, що підігрівається з боку інфлюєнсера. Так, глава компанії Tesla Ілон Маск у лютому минулого року опублікував кілька твітів, пов’язаних із DOGE, і ціна активу злетіла за добу на 62%.

У березні ми говорили про те, що прийняттю DOGE сприяли різні твіти Маска і підтримка таких знаменитостей, як Марк Кубан. У той же період Bitpay загорнула DOGE, і з активом стали працювати багато криптобанкоматів.

У результаті 8 травня Dogecoin зафіксував свій ATH, котрий так і не зміг подолати. Щобільше, зважаючи на все, тепер йому доведеться серйозно постаратися, щоб подолати цю прірву у вартості 82,2%. Вже з вересня 2021-го DOGE не відзначалося вище за $0,3.

З останніх позитивних новин для Dogecoin варто відзначити те, що у грудні компанія Tesla стала брати актив при оплаті за деякі її товари. І хоча ця новина ненадовго дозволила активу підскочити в ціні (з $0,15 до $0,21), він не зміг там утриматись і продовжити зростання, а відновив торгівлю на скромніших позиціях.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.