Біткоін

Курс біткоіна виріс на 5% за добу і досяг $ 50 тис.

Капіталізація першої криптовалюти знову перевищила $ 930 млрд, при цьому частка активу на ринку скоротилася, оскільки його випередили за прибутковістю найбільші альткоіни.

Вранці 2 вересня курс біткоіна на криптобіржі Binance досяг $ 50 тис. Станом на 9:55 перша криптовалюта торгується на рівні в $ 49,8 тис., за минулу добу вона подорожчала на 5%. Капіталізація активу досягла $ 930 млрд, за даними CoinGecko.

Попри активне зростання за минулу добу, частка біткоіна на ринку скоротилася до 40,5%. Це пов’язано з тим, що найбільші за капіталізацією альткоіни випередили першу криптовалюту по прибутковості. Наприклад, за останні 24 години Ethereum подорожчав на 7%, а Cardano – на 10%. Тоді як за минулий тиждень ціна біткоіна збільшилася на 1%, Ethereum і Cardano показали зростання в 16% і 13% відповідно.

Раніше колишній співробітник інвестиційного банку Goldman Sachs і гендиректор Real Vision Рауль Пал спрогнозував, що вже в наступному році біткоін подорожчає до $ 250-400 тис., а вартість Ethereum підніметься до $ 20 тис. За словами Пала, зростання котирувань криптовалют сприяє підвищення інфляції в США.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.