KuCoin

KuCoin запускає фонд у розмірі 100 млн доларів для компаній, що розробляють Метавсесвіт

Популярний майданчик для торгівлі цифровими активами запустив фонд у розмірі 100 млн доларів, щоб підтримати розробників проєктів Метавсесвіту. Фонд Метавсесвіту KuCoin інкубуватиме протоколи GameFi, NFT, децентралізовану інфраструктуру та багато іншого.

Біржа через свій інвестиційний та дослідницький підрозділ KuCoin Labs хоче заглибитися в етапи розробки метавсесвіту. Фонд також пообіцяв надати послуги бізнес-інкубації, брендинг, стимули та ділові партнерські відносини для розробників.

Генеральний директор Kucoin Джонні Лю сказав, що Метавсесвіт “змінить спосіб нашої роботи, спілкування, покупок, розваг та соціальних взаємодій”.

Новий фонд буде спрямований на прискорення еволюції інтернет-індустрії.

“Ми сподіваємося розвинути блокчейн-індустрію шляхом подальшого посилення застосування технології блокчейн у проєктах метавсесвіту”.

Ідея метавсесвіту отримала розвиток після рішення Марка Цукерберга перейменувати компанію Facebook на Meta.

Інвестиційна компанія NFT Sfermion була однією з перших, хто залучив 100 млн доларів від інституційних інвесторів та венчурних інвесторів, щоб сприяти розвитку метавсесвіту.

Ігрова платформа Enjin, що працює на блокчейні, пішла шляхом KuCoin, створивши фонд у розмірі 100 млн доларів для підтримки розвитку децентралізованого метавсесвіту.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *