30 Листопада 2022 в 19:57
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Криптовалютний кредитор Nexo отримав дозвіл на роботу в Італії

Nexo
Share this page to Telegram

Реєстрація в реєстрі регулятора Organismo Agenti e Mediatori, який веде списки всіх фінансових агентів та кредитних брокерів Італії, є обов’язковою для роботи в країні.

Схвалення регулятором діяльності постачальника криптопослуг Nexo як оператор віртуальної валюти дозволить платформі легально надавати свої послуги громадянам Італії.

Для регуляційних органів реєстрація Nexo в OAM означає, що операційна діяльність компанії відповідає вимогам країни щодо боротьби з відмиванням грошей.

«Реєстрація в Італії була частиною генерального плану щодо зміцнення присутності на місцевому ринку, а також підтвердження відповідності нашої діяльності європейським нормативним вимогам», — каже співзасновник та партнер Nexo, що управляє, Антоні Тренчев (Antoni Trenchev).

Нагадаємо, що Євросоюз збирається ухвалити низку законів про криптоактиви (MiCA), які дозволять забезпечити прозоре криптовалютне регулювання у всіх країнах ЄС.
Незабаром після краху біржі FTX президент Європейського центрального банку (ЄЦБ) Крістін Лагард (Christine Lagarde) закликала до прискореної розробки додаткового зведення правил MiCA 2 для більш жорсткого регулювання діяльності криптовалютних компаній.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар