криптовалюти

Криптовалюта Erlond може увійти рейтинг до топ-30 ринку криптовалют

ELRD – нативний токен блокчейну Erlord, що піднявся з ранку до 31-го місця рейтингу топ-30 криптовалют. На думку аналітиків, актив без проблем збере 132 млн капіталізації для входу в тридцятку найбільших цифрових валют.

ELRD

Причиною спекулятивного та інвестиційного інтересу до румунського проєкту Erlord стало рішення засновників про виділення $1,29 млрд на «врожай» для DEX.

Ці кошти будуть повністю використані в екосистемі Maiar – титульної платформи DeFi-блокчейна, створеної засновниками. Фермери, AMM-протоколи та будь-які інші партнерські сервіси, що постачають ліквідність для DEX, отримають $1,29 млрд у службових токенах MEX.

Роздача такого обсягу врожаю має призвести до виконання двох цілей: підняти обсяг Maiar до рівня Uniswap, стимулювати створення мостів та запуск смартконтрактів на блокчейні Erlord з метою спекулятивного заробітку на цьому партнерстві.

Румунський проєкт позиціонує себе як конкурента Ethereum. Блокчейн був запущений влітку 2020-го року, за поточний рік токен ELRD зріс у 15 разів.

ELRD

Інвестори оцінили ідею сегментування мережі на 4 рівні, що розділяє транзакції та виконання смартконтрактів, завдяки чому екосистема працює зі швидкістю 15000 тис. переказів на секунду. На блокчейні запущено понад 2900 нід, які отримують винагороду від стейкінгу в межах 35% річних, валідація блоків проходить системою шардингу.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *