Cardano

Криптотрейдер прогнозує зростання Cardano на 400% до $10

Популярний криптовалютний трейдер та аналітик прогнозує велике ралі Cardano (ADA).

Трейдер під псевдонімом Capo повідомив своїх 189 600 підписників у Твіттері, що до завершення поточного циклу ціна Cardano може досягти позначки $10, що є зростанням приблизно на 400% у порівнянні з поточними рівнями.

Крім того, він сказав, що альткоїн Polkadot (DOT), який зараз займає восьме місце з ринкової капіталізації в загальному рейтингу криптовалют, зараз виглядає вигіднішим інструментом для угод.

Багато хто запитує мене про ADA. Я, як і раніше, оптимістично налаштований, і дуже ймовірно, що в цьому циклі ціна буде $10+, але DOT виглядає набагато краще, тому кілька днів тому я продав свої ADA і купив DOT.

За даними CoinGecko, на момент написання статті Cardano торгувалася за $1,96. Що стосується Polkadot, то Capo очікує зростання DOT до $250, а потім і до $650.

DOT має дуже бичачий настрій, він має перевершити всіх лідерів. Основні цілі – $250 та $650.

Минулого місяця криптовалютний аналітик прогнозував, що до кінця поточного бичачого циклу Polkadot перевершить Cardano. Capo заявив, що Polkadot також обійде Solana (SOL), Binance Coin (BNB), Ethereum (ETH) та Bitcoin (BTC).

Очікувана продуктивність до кінця циклу: DOT> SOL> BNB> ADA> ETH> BTC.

На момент написання Polkadot вагався близько $49,82.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *