Кити

Криптокит перевів з біржі Gemini Ethereum на суму $100 млн

В умовах корекції на ринку криптовалют деякі трейдери та інвестори вирішили купити на спаді, щоб або покрити свої збитки, коли ринок відновиться, або отримати прибуток, купивши за нижчою ціною і продавши за вищою.

Трекінговий сервіс відстежив переказ Ethereum на суму $100 млн, під час якого кошти криптокита вирушили з біржі Gemini на приватний гаманець.

Зараз баланс гаманця становить $92 млн, тому що Ethereum втратив 8% від своєї ціни. Гаманець постійно відправляє та отримує кошти, що може вказувати на те, що він прив’язаний до якогось проєкту чи біржі.

У зв’язку зі зростанням волатильності ринку криптовалют трекери реєструють підвищену активність. Цікаво, що поряд із цим зростає і середня вартість транзакції (на 80%).

Більшість відстежених транзакцій — це надходження коштів на біржі, що вказує на тиск з боку продавців.

Якщо найбільша на ринку криптовалюта зараз торгується з щотижневою втратою 16%, Ethereum демонструє більшу стабільність, втративши за той же період не більше 12%.

На момент публікації Ethereum торгувався на рівні $4079 і навіть показує невелике зростання. Окремі галузеві експерти відзначають зростальне домінування Ethereum, який поступово забирає частку у біткоїну.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.