Nexo

Криптокредитна платформа Nexo оголосила про запуск маржинальної торгівлі

Криптовалютний кредитний майданчик Nexo запустив нову функцію Booster, яка дозволяє користувачам торгувати з маржею через отримання кредитів на депозити. Послуга доступна клієнтам компанії з 17 січня 2022 року у її мобільному додатку.

Представники компанії заявили, що завдяки простому інтерфейсу недосвідчені інвестори, які роблять свої перші кроки в індустрії цифрових валют, зможуть легко поводитися навіть зі складними торговими інструментами. У Nexo Booster є проєктор прибутку для оцінки наслідків від потенційних коливань ринку та захисту коштів користувачів від ризиків.

За допомогою Nexo Booster 3 млн інвесторів отримали доступ до маржинальної торгівлі. Функція усунула розрив, який існував між складними криптовалютними платформами та трейдерами-новачками.

Дохід позичальників цифрових активів – виплата винагороди у розмірі до 0,5% суми транзакції. При цьому всі платежі обмежені сумою $250 тис., а максимальний розмір маржі — 1:3.

Експерти зазначили, що раніше клієнти Nexo також могли брати криптокредити. Однак вони отримували лише стейблкоіни та були змушені конвертувати їх в іншу валюту через сторонні майданчики. Запуск функції Booster локалізував усі дії на одній платформі та позбавив інвесторів зайвих операцій.

Nexo – майданчик для кредитування у цифровій валюті, що працює у 200 країнах. База її користувачів налічує 3 млн людей. Компанія надає послуги через службу миттєвого обміну, що інтегрована з лініями позики криптовалюти.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.