17 Листопада 2022 в 08:22
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Криптоіндустрія стане сильнішою через поточну кризу

Криптовалюти
Share this page to Telegram

У недавньому твіті генеральний директор Ripple Бред Гарлінгхаус передбачив, що криптовалютна індустрія може стати сильнішою внаслідок кризи. Щоб це сталося, галузь має, як і раніше, орієнтуватися на прозорість та довіру.

Гарлінгхаус переконаний, що Ripple продовжить лідирувати в Європі щодо цього. Під час щорічної конференції Ripple Swell керівник торкнувся корисності криптовалюти, макроекономічних факторів, що впливають на галузь та інших актуальних питань. Гарлінгхаус також розповів про деякі ключові досягнення Ripple за останній рік. Наприклад, мережа RippleNet, яка поєднує фінансові установи по всьому світу, вже перевищила 30 мільярдів доларів платежів, включаючи як фіатні, так і криптовалюти.

Приблизно 40 платіжних ринків нині працюють із рішенням Ripple ліквідності на вимогу (ODL) . Компанія з Сан-Франциско нещодавно уклала партнерську угоду з MFS Africa, найбільшим платіжним шлюзом в Африці, щоб здійснювати платежі на континенті. Глобальна платіжна конференція проходить у різних місцях щороку. У минулому ціна XRP переживала значне зростання перед подією, але цього року цього не сталося. Криптовалютний ринок залишається на межі краху біржі FTX. У недавньому інтерв’ю CNBC International Гарлінгхаус припустив, що кинута торгова платформа була шахрайською схемою.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар