Біткоін

Криптофонди залучили ще $ 90 млн за тиждень. Найбільший попит має біткоін

Інвестиційні продукти на базі цифрових активів притягнути $ 90 млн за останній тиждень, свідчать дані нового звіту компанії CoinShares. Позитивна динаміка спостерігається сьомий тиждень поспіль – за цей час загальна сума вкладень склала $ 411 млн.

Біткоін виявився найбільш популярною криптовалютою і за останній тиждень зібрав $ 69 млн. На попередньому відрізку інвестори активніше вкладали гроші до фондів на базі альткоінів, а з біткоін переважно їх виводили.

«Ми вважаємо, що такий рішучий розворот в настроях говорить про зростальну впевненість інвесторів в даному класі активів і також є наслідком більш доброзичливих заяв Комісії з цінних паперів і бірж і Федерального резерву», – пишуть автори.

Ethereum також продовжив залучати капітали. Хоча другій найбільшій криптовалюті вдалося за тиждень зібрати $ 20 млн, вона почала здавати позиції, а її частка скоротилася від піку у 28% до 25%.

«Для інших альткоінів тиждень виявився змішаної. Polkadot, Tezos і Binance Coin випробували помірні відтоки, по $ 0,8 млн кожен. Cardano і Solana при цьому зафіксували помірні припливи на $ 1,1 млн і $ 0,7 млн ​​відповідно », – повідомляють аналітики.

Попри збільшення притоку в інвестиційні продукти на базі криптовалют, їх оборот на ринку залишається зниженим, відзначають CoinShares. За останній тиждень він склав $ 2,4 млрд, тоді як в травні досягав $ 8,4 млрд.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *