Майнінг

Криптобіржі зіткнулися з технічними проблемами

Загострення волатильності на крипторинку призвело до того, що багато провідних бірж зіткнулися з проблемами в роботі торгової системи.

Нагадаємо, біткоін сьогодні впав до найнижчого рівня з січня. На деяких торгових майданчиках криптовалюта торгувалася нижче $ 31 000.

Зараз BTC трохи відігрався, монета відскочила до $ 36 595. Однак торги в червоній зоні тривають, і вже сьогодні біткоін може впасти нижче $ 30 000.

Криптовалютні біржі Coinbase, Gemini й Kraken повідомили трейдерам про технічні проблеми.

У блозі Coinbase було опубліковано заяву, яке попереджає користувачів, що через перевантаження в роботі програмного забезпечення спостерігаються труднощі. Обробка транзакцій стала займати більше часу, але адміністрація обіцяє розв’язати проблему якомога швидше.

Аналогічну заяву опублікувала адміністрація платформи Kraken. Вона уточнила, що зі збоями працює опція покупки монет, і є проблеми з доступом в мобільний додаток.

Про погіршення продуктивності розповіла також біржа Gemini братів Уінклвосс. У пресслужбі Binance підкреслили, що на цей час тимчасово відключений вивід ефіру і токенів ERC-20 через перевантаження мережі.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *