Новини Bitcoin

Криптобанк SEBA додає підтримку токенів DeFi

Криптобанк SEBA оголосив у понеділок, що додав підтримку трьох токенів децентралізованого фінансування (DeFi): Uniswap (UNI), Synthetix (SNX) і Yearn Finance (YFI).

Розвиток означає, що тепер клієнти Seba можуть торгувати та зберігати ці лекси з банком. Вони також зможуть отримати доступ до цих токенів через інвестиційні рішення банку, включаючи налаштування та активно керовані клієнтські портфелі.

«Інтерес інвесторів до цифрових активів швидко зростає, і багато хто хоче вийти за рамки біткоінів», – сказав головний операційний директор банку SEBA, Алістер Хеггі. Зараз банк підтримує шість криптоактивів: біткоін (BTC), ефір (ETH), litecoin (LTC), Stellar lumen (XLM), біткоін кеш (BCH) і стейблкоін USDC для своїх пропозицій по криптовалюті.

Додавання SNX, UNI та YFI засноване на висновках SEBA Research, заявили в банку, додавання криптоактивів вибирається на основі як кількісних, так і якісних показників. «Механізм накопичення вартості, токеноміка і протокол грають центральну роль в цьому процесі», – сказав SEBA.

Uniswap і Synthetix є двома найбільшими протоколами децентралізованого обміну, в той час, як Yearn Finance є провідним агрегатором врожайності, маючи активи на суму понад 3 мільярди доларів, заблокованих в протоколі, за даними трекера DeFi Pulse.

Новини Bitcoin
Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *