Ramp

Крипто-стартап Ramp забезпечує реєстрацію FCA

Британський стартап в області інфраструктури криптовалютних платежів Ramp став восьмою крипто-фірмою, яка заявила про себе при реєстрації в наглядовому органі фінансового нагляду країни – Financial Conduct Authority (FCA).

Компанія заявила в четвер, що це перша послуга, яка буде сертифікована.

Під брендом «PayPal для криптографії» Ramp пропонує набір для розробки програмного забезпечення компаніям, що бажають пропонувати послуги з підтримкою криптографії, усуваючи необхідність інтеграції зі сторонніми біржами.

Нещодавно Ramp став ексклюзивним партнером з розвитку платформи фентезі-футболу на основі блокчейну Sorare і блокчейну Flow, орієнтованого на ринок невзаємозамінних токенів (NFT).

У червні компанія залучила 10 мільйонів доларів в рамках початкового раунду фінансування, проведеного NFX і Galaxy Digital.

У січні FCA стало в Великобританії наглядовим органом з протидії відмиванню грошей і фінансуванню тероризму фірм, що займаються криптовалютами. Підприємства, що знаходяться під його контролем, повинні продемонструвати, що вони дотримуються цих правил, щоб отримати дозвіл на роботу.

У червні повідомлялося, що 64 криптофірми відмовилися від своїх планів з реєстрації FCA на тлі зростального нагляду з боку регуляційних органів. Крайній термін реєстрації – 31 березня наступного року.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.