27 Березня 2023 в 06:54
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Країни G7 готуються посилити крипторегулювання

G7
Share this page to Telegram

Наприкінці 2020 року ЗМІ повідомляли про намір країн «Великої сімки» (G7) прискорити легалізацію ринку цифрових валют. Відповідне рішення було ухвалено на рівні глав фінансових відомств.

На найближчій зустрічі країн G7 буде порушено питання регулювання блокчейн-індустрії, повідомляє агентство Kyoto.

Представники США, Великої Британії, Німеччини, Італії, Франції, Євросоюзу, Японії та Канади планують посилити контроль за криптосферою.

“Велика сімка” почне готувати глобальну нормативно-правову базу для контролю за цифровими валютами. На неї орієнтуватимуться держави, які займаються легалізацією галузі на внутрішньому ринку.

Особливу увагу буде приділено мінімізації ризиків для світової фінансової системи, захисту споживачів та забезпечення прозорості руху капіталу у криптовалюті. Саміт G7 відбудеться у травні у Хіросімі.

Японія вже регулює криптосферу, в Євросоюзі закон про контроль за цифровими активами (MiCA) набуде чинності 2024 року. Великобританія, навіть Канада лише розглядають варіанти легалізації блокчейн-індустрії.

Рада з питань фінансової стабільності (FSB), Міжнародний валютний фонд та Банк міжнародних розрахунків також виступають за розробку глобальних стандартів крипторегулювання.

Концепцію тотального контролю над ринком цифрових валют просуває Індія, яка головує у G20.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар