Kraken

Kraken розгнівала прихильників Shiba Inu, не додавши токен в обіцяний термін

Біржа криптовалют Kraken у понеділок провела опитування серед користувачів Twitter щодо того, чи варто їй додати популярний мем-токен Shiba Inu (SHIB).

«Наш менеджер із продукту Браян Хоффман каже, що завтра ми проведемо лістинг SHIB, якщо наберемо 2000 лайків. Але він каже, що в нас нічого не вийде. Армія Shiba, ви де? – Написала біржа.

Твіт швидко набрав десятки тисяч лайків, проте лістинг так і не відбувся, що викликало хвилю обурення з боку шанувальників токена. Згодом біржа заявила, що переконалася у масовій підтримці лістингу, але їй потрібно «виконати додаткову роботу» у процесі відбору.

Ми просто сказали, що ще не закінчили розгляд токена для лістингу. Це дуже ретельний процес. Робота зі спільнотою – лише частина процесу», – повідомив представник біржі, не уточнивши можливі терміни початку торгів.

Хоча основні обсяги SHIB, як і раніше, зосереджені на децентралізованих біржах, токен набув поширення і на централізованих майданчиках, включаючи Binance, Coinbase та OKEx. Ціна SHIB за останню добу знизилася на 6%, тоді як зростання за 30 днів складає 650%.

Тим часом найбільший власник SHIB, інвестиція якого на $8 000 із середини минулого переросла в позицію номінальним розміром понад $5 млрд, почав переміщувати токени на сторонні гаманці, але поки не приступив до продажу. Гаманець не демонстрував активності з квітня, і багато інвесторів вважали доступ до нього безповоротно загубленим.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *