kraken криптобіржа

Kraken може покинути США

Генеральний директор кріптобіржі Kraken Джессі Пауелл в інтерв’ю Fox Business заявив, що компанія може покинути США через жорсткість регулювання сфери криптовалюта. За його словами, в якості альтернативи керівництво майданчика розглядає ОАЕ, Великобританії і Японії. У жовтні минулого року біржа відновила торгівлю в Японії після дворічної перерви.

Також Джессі Пауелл відзначив, що прямий лістинг акцій Kraken на фондовому ринку NASDAQ може статися в 2021 році. За його словами, компанія стане публічною вже в другій половині цього року. Раніше майданчик планувала прямий лістинг своїх акцій на фондовій біржі в 2022 році.

Kraken – одна з найстаріших кріптовалютних бірж в світі, яка була заснована в 2011 році. За даними CoinMarketCap, майданчик займає четверте місце в рейтингу найбільших кріптобірж за обсягом торгів.

Першою криптобіржею, чиї акції публічно торгуються на фондовому ринку, стане Coinbase. Це станеться сьогодні, 14 квітня. NASDAQ вже встановила довідкову вартість цінних паперів в $ 250, а Coinbase роздала кожному своєму співробітникові по 100 акцій компанії.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *