21 Лютого 2023 в 07:31
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Крах FTX спровокував зліт торгів на криптобіржах

FTX
Share this page to Telegram

У 2022 році блокчейн-індустрія кілька разів опинялася у стані найгострішої кризи.

Найбільшими потрясіннями стали аварія екосистеми Terra і банкрутство біржі FTX, йдеться в доповіді Банку міжнародних розрахунків (BIS). Саме ці події спровокували сплеск активності користувачів торгових майданчиків.

Дослідники проаналізували показники найбільших бірж Binance та Coinbase та з’ясували, що кількість активних трейдерів збільшилася після новин про катастрофу Terra та FTX.

На думку BIS, користувачі торгових майданчиків на тлі негативних повідомлень масово конвертували цифрові валюти у стейблкоїни.

Багато великих власників криптовалюти або так звані кити скинули частину своїх резервів і вивели монети, що залишилися, з біржових гаманців.

Дрібні та середні трейдери, навпаки, купували падіння. Під час травневої та листопадової турбулентності найактивнішими покупцями виявилися невеликі адреси, що скористалися падінням біткоїнам та інших віртуальних валют.

Крім цього, аналітики BIS зафіксували збільшення кількості завантажень додатків для криптотрейдингу у періоди загострення волатильності на ринку.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар