Visa

Користувачі криптокарт Visa витратили $ 1 млрд за пів року

Фінансовий директор Visa Васант Прабху повідомив, що компанія працює над екосистемою, яка зробить використання криптовалют таким же зручним, як і звичайної валюти.
Власники криптовалютних карт Visa в першій половині 2021 роки витратили понад $ 1 млрд на оплату товарів і послуг, повідомляє CNBC з посиланням на фінансового директора Visa Васанта Прабху.

Криптовалютна карта – це аналог банківської карти, що дозволяє робити перекази й оплату з використанням однієї або декількох криптовалют.

За словами Прабху, у криптовалют ще є багато проблем, наприклад, висока волатильність, проте власники цифрових активів повинні самостійно управляти ризиками. Прабху зазначив, що зараз компанія працює над екосистемою, яка зробить використання криптовалют таким же зручним, як і фіатних грошей.

У березні Visa стала першим великим платіжним сервісом, який почав безпосередньо взаємодіяти з цифровими активами й проводити криптовалютні транзакції. Платіжна система провела першу транзакцію в стейблкоіні USDC з використанням блокчейну Ethereum.

У вересні минулого року компанія Swipe, яка належить найбільшій по торговим обсягам біржі Binance, представила нову карту Visa, яка дозволяє власнику позичати кошти за допомогою технології блокчейн. Також карта дозволяє розплачуватися стейблкоінами.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *