Новини Dogecoin

Користувач вклав в Dogecoin $ 180000 і став мільйонером

Криптотрейдер Глаубер Контессото поділився своїм успіхом, а саме тим, що його інвестиції в Dogecoin (DOGE) зросли до $ 1 млн після того, як він вклав весь свій капітал в криптовалюту-мем.

33-річний чоловік розповів, що вирішив інвестувати в Dogecoin, коли дізнався про криптовалюту на Reddit. Він зізнався, що перебував під впливом твітів генерального директора Tesla і технологічного підприємця Ілона Маска, який частенько пише про монету.

Причина, по якій я вкладаю свої заощадження в Dogecoin, – це Ілон Маск … Я думаю, цей хлопець – геній.

Контессото не мав вільних коштів для купівлі DOGE, тому продав всі свої акції, включаючи акції Tesla і Uber, і витратив на придбання Dogecoin більш $ 180. 000.

5 лютого він купив п’ять мільйонів Dogecoin приблизно по $ 0,045 і зберігав криптовалюта, попри висловлювання про те, що монета рухається за класичною схемою пампа і дампа і надзвичайно спекулятивна.

Два місяці по тому ціна Dogecoin зросла на 400% і досягла рекордного рівня близько $ 0,45, в результаті чого 15 квітня активи Контессото в DOGE досягли $ 1 081 441,29.

Трейдер зробив скріншот свого облікового запису на Robinhood і розмістив його в сабреддіті r / dogecoin з радісним підписом про те, що став мільйонером Dogecoin.

Новини Dogecoin

Надалі ціна Dogecoin впала до $ 0,264, однак Контессото вважає, що цифровий актив продовжить рости, тому найближчим часом він не збирається продавати свої активи.

Мій план такий: як тільки я зароблю $ 10 млн, я продам 10%. Цей актив продовжить рости.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *