Токен Uniswap

Користувач Uniswap відкрив позицію на $ 127 000 і продав NFT разом з нею за 1 ETH

Важко пояснити операцію, яка відбулася на децентралізованій біржі Uniswap в п’ятницю. Увагу на неї звернув користувач Twitter JuanSnow.

Постачальник ліквідності вніс активи в пул SUNI / WETH вартістю $ 127 000. Одним з нововведень запущеної на цьому тижні третьої версії Uniswap стала роздача постачальникам ліквідності невзаємозамінних токенів (NFT). Такі NFT, нарівні з будь-якими іншими, вільно доступні для продажу на маркетплейсах, що і було зроблено в такій ситуації. NFT був проданий за допомогою сервісу Rarible за 1 ETH ($ 3 800 по поточному курсі).

NFT в Uniswap v3 виконують функцію токенів постачальників ліквідності та дозволяють своєму власникові розпоряджатися позицією. «Цей NFT представляє позицію ліквідності в пулі SUNI-WETH на Uniswap v3, – йдеться в описі токена. – Власник цього NFT може модифікувати або погасити позицію ».

Чим керувався постачальник ліквідності при продажу NFT, не зрозуміло. Можливо, він не знав про особливості роботи Uniswap v3 і таким чином хотів отримати додатковий прибуток зі своєї позиції, продавши GIF-зображення. Також звучать версії про відмивання грошей. На її користь говорить вибір маловідомого токена для відкриття позиції. Так чи інакше, покупець NFT швидко вивів активи з пулу після операції.

На ситуацію звернув увагу творець Uniswap Хейден Адамс. «Просто щоб було ясно, ваші NFT постачальники ліквідності в Uniswap v3 дозволяють розпоряджатися пов’язаною ліквідністю. Не продавайте, якщо тільки вам не пропонують більшу суму, ніж коштують токени », – написав він.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *