Новини Bitcoin

Корекція курсу біткоіна «відсіяла» молодих криптоінвесторів

Як повідомляє аналітична компанія Glassnode, корекція біткоіна з історичного максимуму в $ 64 800 до $ 47 000, а потім повернення назад до $ 55 000 позначилася на короткострокових трейдерів. Але довгострокові холдери продовжують залишатися стійкими.

«Нинішня корекція значною мірою торкнулася нових учасників ринку, а сильні руки залишаються сильними», – йдеться у звіті Glassnode.

Згідно з компанією, біткоіни, що зберігаються більше одного місяця, вважаються «старими монетами» і складають дуже невелику і скорочувану частку від загального потоку транзакцій. І навпаки, обсяги утримуваних менше одного тижня «молодих монет» до кінця минулого тижня різко зросли, таким чином натякаючи, що під час цієї корекції нові учасники ринку були витіснені.

«Примітно, що з моменту лютневої корекції монети старше шести місяців не показали значного збільшення в плані витрачання. Старі руки залишаються впевненими, попри волатильність і вищі ціни, створюють стимул для фіксації прибутку », – відзначають в Glassnode

Попередні приклади подібної поведінки в плані витрачання спостерігалися в поворотні моменти ринку, наприклад в грудні та під час січневої корекції. Слідом за цим починалося сходження BTC до нових історичних максимумів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *