3 Грудня 2022 в 09:16
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Корейська прокуратура домагається арешту співзасновника Terra

Terraform Labs
Share this page to Telegram

Засновник Terraform Labs Даніель Шин опинився у залі суду 2 грудня у справі щодо отримання несанкціонованого прибутку на тлі краху екосистеми Terra. За даними видання Korea Times, підприємця звинувачують у продажу монет LUNA на суму $105 млн за завищеними цінами. Також акцентувалася увага, що нові монети були випущені спочатку без відповідного повідомлення рядових інвесторів.

Очікується, що суд може задовольнити клопотання прокуратури про арешт Шина вже цієї суботи. Своєю чергою підприємець наголосив, що понад 70% усіх токенів було розпродано до стрибка цін, при цьому він все ще утримував значну суму під час краху LUNA.

Спільно із Шином в ордері також фігурували інші сім осіб, які виступали першими інвесторами компанії та безпосередньо співробітниками. За словами місцевого видання JTBC, один з обвинувачених працював у корпорації Kernel Labs, яка була заснована ексспівробітниками Terraform Labs.

Примітно, що влада Південної Кореї ратифікувала ордер про арешт генерального директора Terraform Labs До Квону ще у вересні цього року. У жовтні місцеве керівництво ухвалило рішення про анулювання паспорта До Квону. Також він отримав офіційне червоне повідомлення від Інтерполу. Але попри це, До Квон неодноразово зазначав, що не має наміру бігати від правоохоронних органів і готовий співпрацювати з ними.

Глобальний крах екосистеми Terra стався у травні цього року. Буквально за кілька тижнів інвестори зазнали колосальних втрат, які оцінюються в $40 млрд. Ця подія вразила криптовалютний ринок і призвела до банкрутства низки профільних компаній: Three Arrows Capital, Celsius та Voyager.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар