14 Листопада 2022 в 08:57
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Конгресмен США звинуватив у затримці ухвалення законів криптомільярдерів

Криптосфера
Share this page to Telegram

Американський конгресмен Бред Шерман заявив, що крах біржі FTX продемонстрував необхідність вживання регуляторами агресивніших заходів щодо галузі.

Бред Шерман (Brad Sherman) виступав за агресивний підхід Конгресу протягом багатьох років. За його словами, у світлі недавніх подій, пов’язаних із крахом криптовалютної біржі FTX, він має намір спільно з іншими конгресменами вивчити варіанти формування нових законів. Також він висловив сподівання, що у цей процес не втручатимуться учасники криптовалютного ринку.

«Досі зусилля криптомільярдерів щодо стримування значущих законопроєктів про криптовалюти, які пропонують ґрунтовні заходи щодо регулювання індустрії, були ефективними — вони вливали мільйони доларів у вигляді пожертв на виборчі кампанії», — заявив Шерман.

Він нагадав, що колишній генеральний директор FTX Сем Бенкман-Фрід восени минулого року планував пожертвувати понад $1 млрд на виборчі кампанії. Однак, за його словами, зараз як ніколи важливо, щоб Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) почала діяти рішуче і вивела криптоіндустрію із сірої зони регулювання.

Раніше Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами США (CFTC) намагалася довести Конгресу США, що криптоактиви є товаром, який підпадає під її юрисдикцію.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар