15 Грудня 2022 в 12:41
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Конгресмен США лобіює закон для постачальників криптопослуг

криптовалюти
Share this page to Telegram

Конгресмен США Том Еммер заявив про те, що повторно лобіюватиме власний законопроєкт, спрямований на виключення постачальників послуг блокчейну, не пов’язаних зі зберіганням, від реєстрації як кастодіальні біржі. Політик давно відомий тим, що виступає за криптовалюти та кілька разів закликав Конгрес встановити чітку нормативно-правову базу для перевірки діяльності емітентів послуг.

Еммер підкреслив, що постачальникам потрібне зведення чітких правил, щоб мати можливість розвиватися та інвестувати в економіку Сполучених Штатів. Річ у тому, що Група розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF) хоче включити розробників некастодіальних блокчейн-продуктів до системи грошових переказів.

У світлі недавнього падіння ринку конгресмен Еммер говорив, що крах FTX був викликаний не криптовалютою чи децентралізованими фінансами (DeFi), а провалом централізованих фінансів (CeFi). Конгресмен зайнявся розслідуванням ролі голови Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC) Гері Генслера у допомозі FTX в отриманні регуляторної монополії. Він також стверджував, що голова Комісії з цінних паперів та бірж знав про шахрайство з FTX, оскільки часто зустрічався із Семом Бенкманом-Фрідом.

Раніше, 17 серпня 2021 року, конгресмен Еммер представив двопартійний Закон про визначеність регулювання блокчейну, в якому основна увага приділялася звільненню постачальників послуг, не пов’язаних зі зберіганням віртуальних активів, від реєстрації як відправників грошей.

Політик стверджував, що розробники блокчейнів та майнери не володіють коштами клієнтів і, отже, не повинні реєструватися за тими самими правилами, що й торгові платформи. Він зазначив, що необхідно підтримувати розвиток цього технологічного сектору, а не загальмовувати їх.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар