9 Грудня 2022 в 07:42
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Компанія ZELF випустила анонімну дебетову криптокарту Visa

ZELF
Share this page to Telegram

Американська фінтех-компанія ZELF представила анонімну дебетову карту, яка приймається у будь-якій з 80 мільйонів точок по всьому світу за допомогою Visa.

Нова ініціатива ZELF дозволить користувачам відкрити розрахунковий рахунок у доларах США, вказавши лише своє ім’я, адресу електронної пошти та номер телефону, позбавившись необхідності надавати такі документи, як номер соціального страхування та підтвердження місця проживання.

За повідомленням фінтех-компанії, протягом 30 секунд потенційні клієнти можуть відкрити розрахунковий рахунок та отримати анонімну віртуальну дебетову картку, сумісну з Apple та Google Pay.

Власники дебетової картки Visa матимуть можливість поповнювати свої рахунки за допомогою традиційних електронних платежів, грошових та банківських переказів, а також криптоплатежів.

На цей час користувачі можуть виконувати депозити на свої поточні рахунки та дебетові картки в USD Coin, Tether та Ethereum. До кінця року планується додати ще 20 найпопулярніших токенів.

Співпраця ZELF з Visa спрямована на те, щоб зробити конфіденційність та безпеку користувачів при здійсненні криптотранзакцій пріоритетними.

Засновник та генеральний директор ZELF Елліот Гойхман сказав, що зниження вимог до перевірки залучить більше клієнтів і допоможе людям, які не мають банківських рахунків, отримати доступ до фінансових послуг.

Попри ведмежий ринок, використання криптоплатежів постійно зростає. Чималу роль цьому процесі грає платіжна система Visa, що сприяє їх впровадженню.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар