Біткоін

Компанія засновника Twitter відмовилася від покупки біткоіна в майбутньому

Платіжна компанія Square інвестувала в криптовалюту в лютому 2021 і жовтні 2020 року. Зараз в біткоінах зберігається близько 5% загальних резервів Square.
Головний інвестиційний директор Square Амріта Ахуджа повідомила в інтерв’ю Financial News, що платіжна компанія не планує в майбутньому купувати біткоіни. Останній раз Square інвестувала в біткоіни в лютому 2021 року. Тоді компанія купила криптовалюту на $ 170 млн за середньою ціною в $ 51 тис. До цього вона купувала біткоіни в жовтні 2020 року. Зараз криптовалюта становить близько 5% від загальних резервів Square.

На початку травня платіжна компанія опублікувала фінансовий звіт за підсумками першого кварталу 2021 року, згідно з яким дохід від інвестицій в біткоінах склав $ 3,5 млрд, при цьому валовий прибуток від вкладень в криптовалюту склала лише 2% від цієї суми – $ 75 млн.

Square – це фінансово-технологічна компанія, яка розробляє рішення для приймання та обробки електронних платежів. Її створив генеральний директор і засновник Twitter Джек Дорсі у 2009 році. У 2015 році компанія провела IPO і стала публічною.

На цьому тижні інший великий власник біткоіна з-поміж публічних компаній, виробник електрокарів Tesla, оголосив про припинення продажу своєї продукції за біткоіни. За словами глави компанії Ілона Маска, Tesla не може дозволити собі завдавати шкоди навколишньому середовищу, тому не братиме криптовалюту як оплату до тих пір, поки її майнінг не почне здійснюватися за допомогою поновлюваних джерел енергії. Автовиробник купив в лютому цього року біткоіни на $ 1,5 млрд, а в березні продав 10% цифрових монет, зафіксувавши прибуток в $ 101 млн.

На цей час найбільшим власником криптовалюти серед публічних компаній є MicroStrategy, яка володіє 91,85 тис. біткоінів. З урахуванням актуального курсу головної криптовалюти ($ 50,6 тис), за даними CoinGecko, вартість криптоактивів MicroStrategy становить $ 4,64 млрд. Останній раз компанія купувала цифрові монети 13 травня. Сума угоди склала $ 15 млн.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.