Stratis

Компанія Stratis оголосила про запуск безплатної платформи NFT

Децентралізований блокчейн першого рівня Stratis, який дозволяє користувачам створювати та тестувати нові dApps, оголосив про запуск першої у світі безплатної платформи невзаємозамінних токенів (NFT) Stratisphere.

Майданчик інтегрований з гаманцем Stratisphere Wallet. Це дозволить користувачам візуалізувати свої колекції NFT та краще керувати ними. Сховище має десктопну та мобільну версію.

За словами гендиректора Stratis Кріса Трю, світ усвідомив потенціал NFT для творчих людей. Однак, користувачі та творці були обмежені в інструментах. Тому компанія створила безпечну та безплатну платформу токенів, яка також отримала покращену масштабованість.

Підприємець зазначив, що спочатку вони націлювалися лише на ігрову індустрію, але пізніше додали інструменти для художників та музикантів, тому що NFT — успішний приклад використання блокчейну творчими особами для отримання доходу.

Платформу Stratis розробили для компаній, що надають фінансові послуги. Це готове рішення, яке дозволяє розробникам та бізнесу створювати, тестувати та розгортати програми на основі блокчейну без необхідності керувати власною мережевою інфраструктурою.

Експерти зазначили, що невзаємозамінні токени приваблюють знаменитостей можливістю покращити контакти з шанувальниками, а також як нове джерело доходу. Зокрема, у січні про випуск “емпіричної колекції” NFT на блокчейн-платформі Superfandom оголосила американська актриса Ліндсі Лохан.

За оцінкою фахівців банку Jefferies, у 2022 році обсяг ринку NFT-токенів складе $35 млрд, а до 2025 року збільшиться до $80 млрд. Аналітики також заявили, що інтерес до невзаємозамінних токенів прямо не пов’язаний із ситуацією на криптовалютному ринку.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.