11 Січня 2023 в 16:37
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Компанія Robinhood завалила курс криптовалюти BSV

Robinhood
Share this page to Telegram

Американська компанія Robinhood розіслала електронного листа всім своїм клієнтам. У ньому йшлося про те, що керівництво фірми прийняло рішення припинити підтримку криптовалюти Bitcoin SV (BSV) починаючи з 25 січня 2023 року. Це було зроблено з урахуванням глибинного аналізу віртуальних активів, проведеного дослідницьким відділом організації.

Стало відомо, що після досягнення цієї дати всі BSV, які знаходяться на рахунках компанії Robinhood Crypto, будуть автоматично продані за актуальною ринковою вартістю. Ця новина вкрай негативно позначилася на котируваннях Bitcoin SV, які впали майже на 10% за 2 години.

Курс цифрової монети BSV зафіксувався на позначці $40,36, що на 9,78% нижче за аналогічні значення добової давності. Ринкова капіталізація віртуального активу дорівнювала $777,6 млн. Через це криптовалюта впала на 50-те місце у рейтингу найкращих. Трейдери забезпечили операції з BSV на $50,93 млн за минулі 24 години. Цей показник зріс на 79,5%, порівняно з учора.

Ще о 16:00 11 січня 2023 року, криптоактив торгувався дорожче за $44, а на момент написання новини насилу утримувався вище за важливий рівень підтримки на $40.

Таким чином, BSV став головним невдахою дня з точки зору падіння курсу за день, серед усіх криптовалют із топ-100 з максимальної капіталізації. Також серйозно постраждав курс віртуальної валюти Lido DAO (LDO), яка втратила близько 9,3% за останні 24 години. Її вартість зазнала корекції після бурхливого зростання минулого тижня й опустилася до $1,82.

Robinhood – фірма, що базується в Менло-Парку, штат Каліфорнія (США). Вона спеціалізується на наданні фінпослуг та пропонує клієнтам здійснювати купівлю акцій та біржових фондів без комісій у мобільному додатку. Крім того, фірма підтримує кількох провідних криптовалют.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар