15 Листопада 2022 в 08:38
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Компанія Nike тестує свою web3-платформу для віртуальних предметів

Nike
Share this page to Telegram

Спортивний бренд Nike вже став одним із найуспішніших брендів у web3. Тепер керівництво компанії планує просувати віртуальне взуття та інші товари на власній платформі.

Зараз вона знаходиться на стадії бета-тестування, наступного року на платформі буде випущено першу цифрову колекцію. Swoosh дозволить шанувальникам Nike збирати та навіть створювати віртуальні предмети.

Згідно з заявою організації, незабаром члени спільноти зможуть носити ці предмети у цифрових іграх та імерсивних іграх.

У грудні 2021 року фірма придбала NFT-студію RTFKT і відтоді випускає колекції. Серед них серія Cryptokicks з 20 000 віртуальних кросівок, одна пара з яких була продана за значні $134 000.

За даними Dune Analytics, завдяки NFT Nike заробила загалом $185 млн, з них $93 млн припали на прибуток від продажу, а $92 млн – на ліцензійні платежі.

Однак ведмежий ринок вплинув і на показники Nike, тому що виторг компанії різко впав у порівнянні з максимумами, які відзначалися у квітні 2022 року.

Nike

На головну пропозицію Nike популярну колекцію CloneX NFT припадає більшість доходів RTKFT від NFT – станом на 1 листопада 64% доходу від роялті.

Nike
Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар