Новини Ethereum

Комісії в мережі Ethereum підіймалися вище $ 1,3 тис.

Це відбувалося на тлі різкого зниження котирувань біткоіна до $ 30 тис. Через збільшення навантаження на мережу криптобіржі Binance на годину припиняли вивід альткоіна і токенів ERC-20.
Комісії в мережі Ethereum підіймалися вище $ 1,3 тис. В результаті обвалу крипторинку 19 травня. На децентралізованій криптобіржі Uniswap комісії для швидкого здійснення транзакції доходили до позначки $ 1,35 тис. Вивід Ethereum і токенів ERC-20 на найбільшій криптобіржі світу Binance був недоступний протягом години після обвалення котирувань. Майданчик відновив вивід криптовалют о 17:31. За інформацією сервісу Etherscan, на 19:55 середня вартість транзакції в мережі Ethereum становить $ 22,4.

19 травня вартість біткоіна за добу обвалилася на 30%, досягнувши локального мінімуму в $ 30 тис. На тлі обвалу Ethereum дешевшав до $ 1,8 тис. На 19:55 головна криптовалюта торгується на рівні $ 39,4 тис., а ціна найбільшого за капіталізацією альткоіну становить $ 2,8 тис.

Раніше стало відомо, що останнє оновлення Ethereum виправило небезпечну уразливість мережі, про яку розробники альткоіна знали ще з березня 2019 року. Щоб збільшити безпеку блокчейну команда проєкту змінила алгоритм розрахунку вартості Gas (валюти, яка використовується в мережі ефіру для оплати комісій) і зробила його більш ефективним. Після виходу оновлення Berlin небезпека можливої ​​атаки на мережу знизилася в 50 разів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *